07.10.2020

Красиві пам'ятники для чоловіків у Харкові

Граніт дає можливість втілити всю силу характеру, стійкість, мужність улюбленого сина, батька, чоловіка та дідуся. У вибраній композиції потрібно висловити весь спектр характеристик, особливостей особистості та характеру, які були за життя у людини.

Що таке гарний пам'ятник? Поняття "краса" у кожного своє. Хоча є певний негласний список того, що робить пам'ятник для чоловіків привабливим.

Оформлення красивого гранітного пам'ятника для чоловіків:

памятник для мужчины
 1. Найчастіше для чоловіка вибирають темні види граніту. Вони величні, міцні та дають можливість якісно нанести гравіювання та виконати виразне зображення. Залежно від глибини шліфування та полірування, ступінь дзеркального блиску відрізнятиметься.
 2. Моделі з інкрустацією замовляють для чоловіків та хлопців, чия робота була пов'язана з публічною діяльністю, шоу-бізнесом, творчими професіями. Естетично вони виглядають привабливо і зараз стають все більш популярними.
 3. Якщо ви хочете виділити меморіальний комплекс на фоні інших могил, то варто звернути увагу на нанесення на стелу зображення "на повний зріст". Метод нанесення зображення може відрізнятися: різьблені роботи, гравіювання та фото на склі. Це ефектно виглядає!
 4. Розкажіть консультанту про захоплення коханого чоловіка, хобі, вид професійної діяльності, характерні атрибути роботи. І вибране зображення, у загальному оформленні комплексу, один із перелічених вище елементів покаже чим займалася або любила людина за життя.

При створенні могильної композиції варто врахувати те, що пам'ятники для чоловіків мають більш суворі форми. Зазвичай не використовують хитромудрі орнаменти, безліч кольорів і м'які лінії. Чоловічий стиль витриманіший і суворіший, ніж жіночий. А от пам'ятники молодим хлопцям у Харкові припускають більше можливостей у втіленні.

Де придбати гарні пам'ятники молодим хлопцям у Харкові

На сайті виробничої компанії Аргест Стоун представлений найповніший асортимент красивих пам'ятників для цвинтаря:

памятник для мужчины
 • понад 600 варіантів із натурального каменю;
 • зручна навігація; спеціальні фільтри;
 • можливість швидкого оформлення замовлення;
 • доставка до будь-якої точки України;
 • власне виробництво;
 • виготовлення + встановлення від 2 тижнів;
 • можливість замовлення за індивідуальним ескізом.

У каталозі зібрані найкращі вироби у співвідношенні "Ціна-якість" і це дає можливість купити надгробок за ціною виробника без додаткових націнок. Працюємо виключно з перевіреним гранітом, за детально вивіреною технологією з максимально високими вимогами до технічних показників. Саме тому всім клієнтам надаємо гарантію 10 років на всі гранітні пам'ятники.

Ціна гарного пам'ятника для чоловіків залежить від розміру обраної моделі, методу нанесення портрета, варіанта встановлення та віддаленості цвинтаря від Харкова. У цьому питанні вік не відіграє жодної ролі. Вартість гарного пам'ятника для молодого хлопця та вартість пам'ятника для чоловіків однакова. У нас найкраща цінова політика у Харкові! Завжди є чинні спецпропозиції та акції.

Виробнича компанія Аргест Стоун пропонує купити монумент, меморіальний комплекс за доступною вартістю. Ми допоможемо надати форму вашим почуттям, показати щире кохання, повагу. Ваш посил буде зрозумілим, а головне його почують близькі.


Повернення до списку