Підвіконня з мармуру та граніту 

Гранітні та мармурові підвіконня у Харкові. 
Ціна виготовлення та фото готових робіт.

 

Вибираєте матеріал, з якого буде виконано підвіконня у вашому будинку? Замислюєтеся про довговічність: щоб поверхня протягом багатьох років зберігала свій первісний вигляд, не з'являлися подряпини, сколи та покриття не псувалося через конденсат на вікнах?

 Підвіконня, як частина інтер'єру, фактично є обрамленням вікна, підкреслюючи статусність приміщення і відмінний дизайнерський смак власників!

Чому багато хто вибирає саме граніт чи мармур?

Тому що рівних за хімічними та фізичними властивостями граніту та мармуру просто немає.

Наприклад, граніт має унікальну глибину кольору, дзеркальний блиск у відполірованій поверхні, понад міцність, яка недосяжна ніяким іншим матеріалом. Мармур дещо поступається граніту за міцністю та стійкістю до зовнішніх впливів, але все ж таки це дуже привабливий матеріал для зовнішньої та внутрішньої обробки приміщень та будівель.

Вибрати вид граніту можна тут

 

Підвіконня із граніту, мармуру, натурального каменю замовити у Харкові краще у перевіреної гранітної майстерні з гарною репутацією.

 

Чому варто звернути увагу на вибір майстерні?

Тому що інженерні вимоги ніхто не скасовував. Підвіконня з мармуру або граніту – це в першу чергу основа віконної конструкції і лише потім – елемент дизайну. Сама плита може витримати величезне навантаження, перепади температурного режиму, легко переносить постійну вологу, зовсім не втрачає свого початкового кольору від сонячного світла. Але при неправильній обробці гранітного слябу може статися внутрішня деформація матеріалу, що значно знизить якість виробу.

Тому не варто звертатися до тих компаній, які тільки-но почали працювати на ринку. Вони ще можуть не знати всіх нюансів обробки та поводження з таким видом натурального каменю, як граніт або мармур.

Гранітна майстерня Argest Stone спеціалізується на обробці натурального каменю з 2006 року та має найсучасніше обладнання для шліфування, полірування та торцювання. Кількість вдячних та лояльних клієнтів говорить сама за себе.

 

Як вибрати підвіконня з натурального каменю?


При виборі варто врахувати такі моменти, як:

  1. Вироби з натурального каменю не потрібно покривати лаком або ґрунтовкою.
  2. При замовленні обов'язково потрібно вказати тип фаски для торця та метод його обробки.
  3. Дизайнери зазвичай самі обирають колір та форму для підвіконня. Але якщо дизайном займаєтеся особисто ви, наші фахівці допоможуть підібрати ідеальне колірне рішення з урахуванням ваших побажань.
  4. Ціна на підвіконня з граніту чи мармуру не може бути низькою. Якщо вартість набагато нижча за середньоринкову, то це досить підозріло. Ймовірно, це не справжній камінь, а його імітація.

 

За телефоном +38 (050) 100 00 41 +38 (067) 200 00 41 ви в робочий час можете отримати повну консультацію щодо видів каменю, його обробки та монтажу.  

Телефонуйте та вибирайте!