Сходини та сходи з граніту та мармуру в Харкові

Гранітні сходини – це обличчя будівлі. Вони не тільки підкреслює статус і престиж будинку або компанії, але має і унікальні властивості в експлуатації. Вони з легкістю переносять як різкі температурні перепади, так і опади та тривалу вологість.

Є місця, де мармур і граніт зайняв найголовніше місце у міській архітектурі:

- Вхідні сходи до приміщень з великим потоком людей: театрах, розважальних та бізнес-центрах, банках, судах, храмах тощо). Сходи з натурального каменю повсюдно використовуються для обробки підземних переходів, метро, ​​мостів, площ, фонтанів, парків та інших елементів міського будівництва.

- Також великі компанії, готелі, ресторани та інші види бізнесу обирають саме натуральний камінь для обробки своїх приміщень, щоб показати свою надійність та добробут. Зовнішній вигляд внутрішнього оздоблення може розташувати та викликати довіру до власників компаній та корпорацій. І це значною мірою впливає на кількість підписаних контрактів та сплачених чеків.

- Також такі сходини використовую в елітних будинках та котеджах. Адже такі сходи не тільки підкреслять вишуканий смак власника, а й позбавлять його на багато десятиліть від ремонту ганку або внутрішніх сходів. Ця практично вічна будова буде служити незмінно добре і збереже зовнішній вигляд на весь час експлуатації.

 

Як замовити гранітні або мармурові сходи? Ціни, приклади фото.

Природний малюнок граніту ніколи не повторюється і тому вироби із нього завжди унікальні. Але крім малюнка при виборі матеріалу варто врахувати його метод обробки. Він безпосередньо залежить від місця, де будуть розташовані сходи.

1. Сходини діляться за видами обробки робочої поверхні:

2. Шліфовані – поверхня матова, однорідна, що має гарне зчеплення.

3. Поліровані – поверхня сходів практично ідеально гладка з глянцем. Відполірований мармур має більш дзеркальну поверхню. Зчеплення з поверхнею менше, ніж під час шліфування.

4. Оброблені термічно - мають найкращий рівень зчеплення, найчастіше так обробляють сходи з граніту. Використовуються для вулиці небезпечних місць, де необхідна хороша шорсткість поверхні: басейни, метро, ​​ганок перед будівлею та ін.

 

Для замовлення потрібно визначитися з матеріалом, вибрати метод обробки та мати точну схему сходів або її окремих частин. Краще, щоб це було інженерне креслення. Також потрібно буде визначитися з методом торцювання краю, адже від цього залежить загальний вигляд усієї роботи. І після цього менеджер нашої компанії зможе прорахувати остаточну вартість всього замовлення. Термін виконання залежить від остаточного обсягу замовлення та обумовлюється індивідуально.

 

Гранітні або мармурові сходи можуть перетворити Ваше приміщення, а фахівці Argest Stone допоможуть визначитися з матеріалом, методом обробки та інженерними вимогами до сходів.

Телефонуйте та отримайте детальну консультацію!