Догляд за могилами у Харкові

Виявити повагу до померлих можна декількома способами: замовити виготовлення та монтаж пам'ятників , а також знайти час на догляд за похованнями протягом року. Декому це дається досить легко. А ті, хто завантажений роботою, живе в іншій частині міста чи за кордоном, не має фізичної можливості приїхати на цвинтар прибрати сміття та бур'яни, посадити квіти, пофарбувати огорожу, дрібний ремонт. І тут прокидається почуття провини, що місце поховання запустили.


Послуга «Догляд за могилами»

Вам не подобається чи немає можливості приїжджати на цвинтар з лопатами, мішком гравію та землі, пакетами розсади квітів, каністрами води? Чи не хочете провести ще кілька годин серед могил займаючись благоустроєм? Так, це заняття не для чутливих людей!

Переваги замовлення послуги:

1. Є прописані види робіт та чітко встановлена ​​ціна. Гарантія виконання всіх оплачених послуг.

2. Фото або відео звіт надсилається замовнику зручним для нього способом.

3. Реалізуємо особливі побажання: встановлення квітів певного кольору чи сорту, іграшок вказаного розміру та моделі тощо. Будь-яке ваше бажання буде виконано належним чином у вказаний час.

4. Можна замовити як одноразове прибирання, так і укласти договір про постійну турботу про пам'ятне місце.

5. Замовити догляд за могилками можна з будь-якої точки планети. Усі зобов'язання фіксуються письмово.


Догляд за могилами: ціна та список послуг

  • Одноразове прибирання від 300 грн.

  • Обслуговування на рік від 1500 грн.

У річний пакет входить 4 сезонні прибирання: миття надгробка, читка території, поточний дрібний ремонт, оновлення гравіювання, зняття іржі та фарбування огорож, посадка квітів, видалення бур'янів тощо.

При необхідності демонтажу, заміни елементів могильного каменю або встановлення огорожі та інших великих робіт, вартість буде визначається згідно з прайсом на ці послуги. Дивіться каталог гранітних пам'ятників .

 

Залишіть заявку на сайті та у призначений час все буде зроблено з належною повагою та якістю.