ArgestStone - відома мережа магазинів гранітної майстерні Харкова з виготовлення надгробних пам'ятників.


Вона об'єднує людей, які цінують якість та людське ставлення до роботи. Саме тому, ось уже 11 років у нашій майстерні народжуються пам'ятники із граніту, які зберігають світлу пам'ять про померлих на багато років.


- Великий вибір пам'ятників із граніту

- Виготовлення, доставка, встановлення в межах Харкова та Харківської області   

- Благоустрій та догляд за похованнями  

- Лавочки, столики, хрести та огорожі для могил

- Професійні гравірувальні роботи  

- Висококласна ретуш фотографій 

- І багато іншого надає майстерня Аргест Стоун з обробки натурального каменю та створення надгробків для цвинтаря та могил.


Для зручності наших користувачів мережа магазинів по замовленню постійно збільшується. І для того щоб вибрати пам'ятник, Ви можете під'їхати до головного офісу на просп. Гагаріна 125. А також є можливість оформити замовлення у своєму районі.

На даний момент у Харкові є дев'ять магазинів АргестСтоун, де ви можете отримати консультацію щодо ціни, умов виготовлення, термінів встановлення пам'ятника. І там ви можете замовити пам'ятник і оплатити його.


Переваги майстерні з обробки граніту та створення пам'ятників в АргестСтоун


«Ремесло, доведене до мистецтва» - саме так перекладається з вірменського слова «Аргест». І не випадково було обрано таку назву. З 2006 року ми відстежуємо всі нововведення у сфері виготовлення пам'ятників, розвиваємо та вдосконалюємо методи до роботи, оновлюємо обладнання, слідуємо останнім технічним розробкам та підбираємо кваліфікований персонал. Ми усвідомлюємо, що при замовленні пам'ятника потрібне індивідуальне та тактовне ставлення до замовника та його побажань. Створення пам'ятника або меморіального комплексу – це важкий і досить тонкий і делікатний процес, який вимагає особливої ​​уваги до деталей.


Майстерня ArgestStone зарекомендувала себе як надійний партнер, який виконує домовленості у повному обсязі, відповідає за якість створених та встановлених пам'яток. При цьому майстерня вигідно виділяється і від інших майстерень тим, що пропонує дуже привабливу ціну для замовників.Пропозиція про співпрацю.Слідкуйте за свіжими новинами ArgestStone на faceboo: www.facebook.com/argeststoneinua

Телефонуйте (098) 622 32 23 та отримайте свою першу консультацію!