Argest Stone – гравіювання краєвиду на граніті у Харкові!

гравировка пейзаж

Найпопулярнішим видом оформлення гранітних пам'яток, надгробних плит та меморіальних комплексів є нанесення малюнка методом гравіювання.

Висічені на граніті зображення найкраще допомагають висловити весь біль втрати, показати внутрішній світ померлої людини, сказати їй останні слова, віддати шану і увічнити про неї вічну пам'ять. Також вигравірувані на граніті зображення та малюнки надають місцю поховання індивідуальності та естетичності.

Харківська майстерня Argest Stone пропонує безліч варіантів зображень, серед яких максимальною художньою естетичністю відрізняються краєвиди на граніті. Далека дорога, пшеничне поле, сосновий ліс – ви можете вибрати будь-яку картинку, що сподобалася, і наші фахівці якісно і професійно перенесуть її на гранітну плиту.

Також наші майстри можуть висікти на граніті будь-який краєвид за вашим індивідуальним замовленням. Якщо покійна людина любила природу або у неї є своє особливе улюблене мальовниче місце або ви хочете залишити вічне нагадування про мирське життя – краєвид на граніті стане правильним вибором як оформлення.

Як вибрати краєвид на пам'ятнику?

Пейзаж на пам'ятнику надає надгробку неповторності, робить його більш виразним та оригінальним. Найкраще зображення природи виглядає на стелах із чорного граніту. У цьому випадку пейзаж на пам'ятнику отримує більш чіткі лінії та кращу деталізація.

На поверхню надгробка можна перенести практично будь-яке зображення:

 • рідний край – підійде для могили справжнього патріота України. На поверхні стели також можна зобразити будь-який окремий краєвид Харкова чи Харківської області;
 • Найпопулярніші місця серед паломників – у кожного віросповідання є свої особливі об'єкти, куди сходяться парафіяни. У християн це церкви та монастирі, зображення яких чудово виглядають на кожному надгробку;
 • теми різних жанрів – якщо за життя людина захоплювалася полюванням або риболовлею, пейзаж на пам'ятнику може бути зображений у вигляді лісу або водної гладі озера.

Варіантів оформлення пам'ятнику досить багато. Це дозволяє вибрати відповідний пейзаж кожному, хто замовить виготовлення надгробків у Харкові та Харківській області.


Часті питання про пейзаж на пам'ятнику

 • ➔ Як вибрати зображення для нанесення пейзажу на пам'ятнику?

  Дуже важливо врахувати розміри стели. Не потрібно намагатись перенести велике зображення на маленькі пам'ятники. Картинка буде занадто стиснутою та непривабливою.

 • ➔ З якого боку пам'ятника краще наносити краєвид?

  Лицьова частина надгробка, повернута до могили та відвідувачів цвинтаря, традиційно відводиться на розміщення фотографії померлого, інформації про нього та епітафії. Тому краєвид краще розмістити на звороті стели.

 • ➔ Скільки прослужить краєвид, нанесений методом гравіювання?

  Термін експлуатації зображення практично безмежний. Найчастіше пейзаж служить стільки ж, як і сам пам'ятник. Він не схильний до впливу погодних явищ, тому може стояти десятиліттями.

 • ➔ Які пейзажі найбільш популярні для пам'ятників?

  Найчастіше наші клієнти замовляють гравіювання самотнього дерева, гірських хребтів, краєвидів із дорогою, невеликих гаїв або річок. Кожне зображення підбирається індивідуально.