Argest Stone – гравіювання на граніті у Харкові!

Художнє оформлення – один із найважливіших етапів виготовлення пам'ятника, меморіальної плити або ритуального комплексу, завдяки якому однакові за формою та розміром пам'ятки матимуть свій індивідуальний образ.


Деталі оформлення, нанесені на камінь, методом гравіювання у вигляді фотографій, малюнків, картинок, епітафій дозволяють увічнити пам'ять, передати всю скорботу та смуток. Гравюра, висічена на граніті – це свого роду останні слова, сказані близькій людині на прощання.


Компанія Argest Stone виконує послуги з комплексного оформлення пам'ятників та пропонує широкий вибір як класичних варіантів зображень, так і нестандартних. Безперечно, головне значення в оформленні надгробної плити має фотографія померлої людини. Наші гранітні майстри, маючи великий досвід перенесення образу з паперу на камінь методом гравіювання, зображують портрети будь-якої складності якісно та максимально природно.


Особливе ставлення до покійної близької людини дозволять висловити ритуальні написи – епітафії, а також малюнки: ангели, ікони, хрести, свічки, троянди, пейзажі тощо. Будь-які графічні елементи, нанесені на граніт, надають пам'ятнику ексклюзивності та естетичності.