Argest Stone - свічки на граніті в Харкові!

гравировка свечи

Існує багато варіантів різних малюнків і зображень, які можна вигравіювати на пам'ятнику. Серед них саме свічки є одними з найпоширеніших. Ми запалюємо свічки в лампадках кожного разу, коли відвідуємо кладовище, без них не обходиться панахида і похорони. Зв'язок свічки і її полум'я нерозривний з усіма ритуальними процесами.

Ритуальні свічки на граніті - це не просто данина поваги і пам'яті, це бажання донести шматочок тепла і світла близькій людині, що пішла у світ інший. Окрім цього малюнки свічок роблять пам'ятник соліднішим і презентабельним.

У каталозі майстерні Argest Stone вашій увазі представлена частина малюнків, які можна вигравіювати на граніті. Ви можете вибрати будь-який вподобаний з них або запропонувати свій ескіз, який наші майстри перенесуть на граніт.

Гравіювання свічки на камені виконується досвідченими майстрами, які примальовували найдрібніші деталі малюнка. За рахунок цього свічка виглядає як справжня. Свічки на граніті від Argest Stone - це вічний вогонь і вічна пам'ять!

Що символізує свічка на пам'ятник?

Свічка на пам'ятник наноситься не просто так, це один з головних релігійних символів, який може символізувати самі різні речі.

 • Одна свічка - допомагає душі покійного очиститися, перейти у вічний світ;
 • Дві свічки - символізує особливий зв'язок між близькими людьми, такий малюнок можна нанести на подвійний пам'ятник;
 • Свічка з хрестом - це покаяння і скорбота;
 • Згасла свічка на гранітному пам'ятнику - символ швидкоплинності людського життя, печалі про душу, яка покинула ще зовсім молоде тіло;
 • Догораюча свічка - це упокорювання, відчуття тепла, любові і спокою;
 • Свічка з квіткою/квітами - це зображення найяскравіших спогадів про покійний, вираження глибокої поваги;
 • Свічка на пам'ятник із стрічкою - вираження несумірної втрати, надії на вічний спокій і світ душі близької людини;
 • Свічка у свічнику/канделябрі - означає благородство, розуміння сенсу людського життя;
 • Свічка і книга - це символ мудрості, менторства;
 • Свічки в лаврі - визнання найвищих результатів, перемог і досягнень покійного.

Свічки на зворотному боці пам'ятника

Свічки на зворотному боці пам'ятника - це найпоширеніший варіант гравіювання. На лицьовій стороні стели можна нанести портрет покійного, дати життя, хрест і інші малюнки. Нерідко люди хочуть бачити велику свічку на зворотному боці монумента, яка відмінно доповнить і прикрасить місце поховання, а також допоможе живим виразити свої почуття перед близькими, що пішли.

Замовити малюнок свічки на зворотному боці пам'ятника Ви можете в Харкові або в Харківській області в одному з наших магазинів, або залиште заявку на сайті, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для уточнення усіх деталей.

Гравіювання свічки на пам'ятник в Аргест Стоун

На даний момент в Україні найпопулярнішим методом нанесення малюнка на граніт є лазерне гравіювання. Фахівці Аргест Стоун мають великий досвід використання цієї технології і працюють на сучасному, високоточному устаткуванні.

За допомогою лазерного верстата можна нанести практично будь-який малюнок на граніт, наприклад, свічка з квітами на пам'ятник, свічка з книгою, із стрічкою і багато інших. Гравіювання свічки на пам'ятник може бути виконане також і вручну, це більше трудомісткий і фінансово витратний процес, проте ми готові виконати будь-які Ваші побажання.


Питання, що часто ставляться, про гравіювання свічки на пам'ятнику

 • ➔ Скільки коштує свічка гравіювання на пам'ятник?

  Гравіювання свічки на пам'ятник - окрема послуга, яку надають фахівці нашої майстерні. Ціна залежить від розміру і складності малюнка, уточнити деталі можна у нашого менеджера по телефону або в магазині.

 • ➔ Що символізує зображення свічки на пам'ятнику?

  Свічка на гранітному пам'ятнику - це символ вічного тепла і любові, які ми випробовуємо до того, що пішов в інший світ близькому, а також глибокої скорботи і бажання назавжди зберегти пам'ять про покійний.

 • ➔ Яким чином наноситься малюнок свічки на пам'ятник?

  Свічка на пам'ятник наноситься за допомогою лазерного гравіювання, використовуючи ескіз, або за допомогою ручного гравіювання - такий варіант складніший і дорожчий.

 • ➔ Як довго зберігається свічка на пам'ятник гравіювання?

  Лазерне гравіювання на пам'ятнику тримається довгі роки, адже гранітний камінь практично не схильний до дії довкілля(дощу, вітру, снігу, льоду і інших чинників).

 • ➔ Де в Харкові можна подивитися готовий пам'ятник зі свічкою?

  Ознайомитися з ескізами і готовими пам'ятниками з малюнками Ви можете в нашій мережі магазинів в Харкові і Харківській області. Адреси точок доступні в розділі "Контакти".