Зразки на одного

Каталог одинарних пам'яток від компанії «ArgestStone»

До надгробка на могилу пред'являється кілька вимог: міцність, довговічність та естетичний вигляд. Всі ці критерії відповідають зразкам пам'ятників з граніту, які представлені на нашому сайті. Каталог одинарних пам'ятників містить реалізовані проекти, виготовлені найкращими майстрами «ArgestStone».

одинарные памятники из гранита фото

Фото одинарних пам'ятників із граніту

Граніт має високий попит серед клієнтів, які бажають отримати якісний надгробок на десятки років. У нашому каталозі зібрані фото одинарних пам'ятників із граніту – натурального каменю, який за міцністю перевершує більшість відомих матеріалів.

Фото зразків пам'ятників відображають надгробки, які виготовили для клієнтів з Харкова та Харківської області. У розробці зразків пам'ятників на могилу брали участь найкращі дизайнери та майстри компанії «ArgestStone». Багаторічний досвід та чітке розуміння вимог наших клієнтів дозволили нам реалізувати найкращі зразки пам'ятників із граніту, гідні увічнити пам'ять про померлу людину на багато десятиліть.

Представлені на фото одинарні пам'ятники з граніту виготовлялися із застосуванням сучасного обладнання та суворим дотриманням технологій. Для реалізації проектів ми використовуємо лише найкращі матеріали в Україні, які не мають аналогів на ринку.

Зразки пам'ятників із граніту та їх оформлення

На фото одинарних пам'ятників із граніту представлені оригінальні зразки, при розробці яких ми використали весь свій досвід та знання сучасних тенденцій. Кожен надгробок вирізняється естетичністю та не має аналогів.

Розробляючи дизайн кожного нового проекту, ми пропонуємо різні види оформлення. Це дозволяє нам виготовляти стели, несхожі інші надгробки.

Замовляючи виготовлення стели в компанії «ArgestStone», Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу наших найкращих дизайнерів. Ми гарантуємо високу якість виконаних робіт та чіткість фото померлої людини. А застосування сучасного обладнання дає змогу перенести зображення з максимальною деталізацією. Вони не втратять своєї чіткості і будуть нагадувати про близьку людину десятиліттями.

Найкращі зразки пам'ятників на могилу

образцы памятников из гранита

Зображені на фото зразки пам'ятників на могилу - далеко не межа для майстрів виробничої компанії "ArgestStone". Ми постійно розвиваємося, вивчаємо нові тенденції та першими пропонуємо найкращі рішення для покупців.

У процесі роботи використовуємо перевірені зразки граніту. Наші матеріали є роками, в чому вже переконалися клієнти з Харкова та Харківської області.

Ми готові вислухати та врахувати Ваші побажання, реалізувати будь-які проекти. Для нас немає нічого неможливо, адже ми – компанія з повним виробничим циклом та найкращими майстрами в країні.

Під час виготовлення комбінуємо різні варіанти. Щоб переконатися в цьому, гляньте на зразки пам'ятників із хрестом. Вони виконані з дотриманням балансу всіх елементів, що використовуються. Такі надгробки служать десятки років, не втрачаючи цілісності та естетичності.

Щоб замовити стелу, вивчіть зразки пам'ятників з граніту. Ви завжди зможете вибрати будь-який відповідний для Вас варіант, а ми виготовимо довговічне надгробок найвищої якості за найнижчою ціною в Харкові.

Якщо представлені на фото зразки пам'ятників Вам не сподобаються, ми готові взятися за розробку індивідуального проекту. Наш консультант обговорить з Вами деталі замовлення, після чого майстри розпочнуть виготовлення стели.Часті питання про зразки пам'ятників з граніту

 • ➔ Чи є гарантія на одинарні пам'ятники з граніту?

  Для виготовлення надгробків ми використовуємо тільки натуральний граніт, міцність якого набагато вища за мармур та інші матеріали. Це дозволяє нам надавати 10-річну гарантію на кожну стелю.

 • ➔ Чи можна замовити доставку гранітного надгробка?

  Ми доставляємо стели по Харкову та Харківській області. Якщо ви замовите монтаж надгробку працівниками компанії «ArgestStone», доставка буде здійснена абсолютно безкоштовно.

 • ➔ Скільки часу потрібно на виготовлення надгробка із граніту?

  Це залежить від складності проекту, кількості та форми елементів. Наші майстри використовують найкраще обладнання, тому виконують замовлення максимально швидко, точно у вказані терміни.

 • ➔ Чи можна замовити зберігання одинарної гранітної пам'ятки?

  Якщо Ваш проект вже готовий, але монтувати його потрібно згодом, ми зможемо зберегти надгробок на нашому складі. Пізніше ми доставимо стелу за озвученою Вами адресою точно у вказаний день.