Argest Stone – фото на склі у Харкові!

фото на стекле

Фото на склі – це відносно нова сучасна технологія, що дозволяє з одного боку максимально красиво та виразно передати зображення, а з іншого боку оригінально оформити гранітний пам'ятник, зробити його більш вишуканим та солідним. Фото на склі відрізняється від фото на емалі тим, що портрет має певний 3Д-ефект. Створюється додаткова глибина, чіткість та яскравість зображення.

Пам'ятники з таким виглядом портретів привертають увагу. Крім високої естетичності, фотографії на склі довговічні та міцні, вони не вигорають на сонці та стійкі до агресивної дії зовнішнього середовища. Для створення портретів застосовується спеціальне скло антивідблиску, яке не спотворює зображення, а навпаки, надає йому природності, контрастності і глибини.

Фахівці гранітної майстерні Argest Stone виготовляють фото на склі згідно з усіма стандартами. Ви можете замовити портрет будь-якого розміру та вибрати оригінальну рамку.

Наші фахівці врахують всі ваші побажання, сумлінно та професійно виготовлять фотографію на склі, що дозволяє нам гарантувати високу якість готового зображення.

Фотоскло на пам'ятник: у чому переваги?

Фото на склі має низку незаперечних переваг, які роблять його дуже популярним у Харкові та Харківській області. До них належить:

 • привабливий естетичний дизайн - особливо красиво і монументально виглядає великий знімок. Він дозволяє передати зображення покійного на повний зріст;
 • велика різноманітність форм - фотоскло на пам'ятник буває овальним, прямокутним, у вигляді арки;
 • тривалий термін служби - фото на пам'ятник на склі здатне служити роками;
 • фото на склі захищене від вологи, УФ-променів та інших природних факторів;
 • ціна фотоскла на пам'ятник доступна для кожного покупця.

Фото на склі на пам'ятник буває в оформленні як на жіночих, так і на чоловічих могилах. У першому випадку рекомендуємо вибирати фото у склі з округлими плавними лініями. Для чоловічих могил підійдуть пам'ятники зі склом, що має чіткі рівні контури.

фотостекло на памятник

Як кріпиться фото на склі на пам'ятник?

На пам'ятнику фотографія на склі може фіксуватися двома способами. У першому випадку фото у склі на пам'ятник міститься у спеціальну нішу з фаскою. Для цього наші фахівці встановлюють знімок померлого в поглиблення надгробка.

Крім того, портрет на склі на пам'ятник кріпиться у нішу із рамкою. Сама рамка може мати будь-яку форму, від ідеального квадрата до овалу чи кола. З нею фотографія у склі виглядає більш оригінальною та завершеною.

До пам'ятника фото у склі кріпиться за допомогою шурупів або клею. Кожен із методів дозволяє отримати надійну фіксацію, що витримує вплив природних явищ.


Часті питання про фото на склі на пам'ятник

 • ➔ Скільки років слугує фото на склі для пам'ятника?

  Для виготовлення фото використовується товсте скло, що витримує сильні пориви вітру та град. Завдяки герметизації зображення у склі не вигоряє. Середній термін служби фото у склі становить 10-15 років.

 • ➔ На які пам'ятники можна встановлювати фото на склі?

  Знімок без жодних проблем кріпиться до гранітних та мармурових надгробків. Форма стели може бути будь-якою – горизонтальною або вертикальною. Головне – рівна поверхня для фіксації скла.

 • ➔ Скільки часу потрібно для виготовлення фотографії у склі?

  В середньому на редагування зображення та його герметизацію у склі потрібно від кількох годин до одного дня. В результаті клієнт отримує чіткий, деталізований та надійно захищений знімок.

 • ➔ У чому фотографія на склі краще гравіювання?

  Головна перевага перед гравіюванням полягає в насиченості та різноманітності кольорів. Фотографія на склі передає риси обличчя покійної людини, її погляд та посмішку. Це особливо важливо для людей, які хочуть зберегти пам'ять про померлого якомога довше.