Argest Stone – оформление стелы из гранита в Харькове!

Стела – це основна частина будь-якої пам'ятки, і її оформлення залежить загальний зовнішній вигляд всього місця поховання. Щоб пам'ятник виглядав солідно, індивідуально і максимально передавав усі ваші почуття, необхідно приділяти особливу увагу вибору малюнків та зображень для стели.


Гранітна майстерня Argest Stone пропонує кілька типових варіантів оформлення стел, які представлені на нашому сайті. Ви можете вибрати будь-який вподобаний дизайн як шаблон. Наш майстер додасть портрет, текст, дати та покаже, як виглядатиме стела з тією чи іншою художньою роботою.


Будь-який варіант оформлення стели можна видозмінити, додати якусь деталь або прибрати, а також можливе авторське оформлення на індивідуальне замовлення.

У нашому каталозі представлена ​​лише невелика частина варіантів оформлення, які дозволяють ще на етапі формування замовлення гранітного пам'ятника отримати уявлення про те, як він виглядатиме у результаті.


Сумніваєтеся, який дизайн краще вибрати? Наші фахівці підберуть оптимальне оформлення стели відповідно до ваших побажань.