Пропозиція про співпрацю


Якщо Ви хочете почати отримувати додатковий дохід, розпочати свою справу без фінансових вкладень, навчитися продавати, вести бізнес. А також якщо у Вас вже є своя справа – отримати можливість розвитку та додаткового прибутку.

Ця пропозиція для Вас.


Компанія АrgestStone вже 12 років успішно працює на ринку Харкова та Харківської області, у сфері виробництва та монтажу пам'ятників, меморіальних комплексів з натурального каменю – граніту та мармуру. А також здійснює повний спектр послуг із облаштування місць поховань. Компанія займає лідируючі позиції щодо обсягу продажів, рівня сервісу та організації процесів виробництва та просування продукції.

Ця пропозиція адресована активним людям, які бажають збільшити свої доходи, а також компаніям та приватним підприємцям, які працюють у сфері ритуальних послуг та охочих розширити асортимент послуг та товарів, зокрема розпочати продаж пам'ятників та меморіальних комплексів з граніту та мармуру.

Ми пропонуємо два основні варіанти співпраці.

1. Ексклюзивний дистриб'ютор.

Ексклюзивний дистриб'ютор реалізує товар компанії за загальними цінами, які однакові у всіх торгових точках та інтернет-магазині ArgestStone. Дистриб'ютор може проводити роботи зі встановлення пам'ятників самотужки – рентабельність послуг із встановлення становить від 40 до 60 %.

Ви виділяєте місце на торговій площі під вітрину в магазині або на відкритому майданчику для розміщення зразків пам'ятників у кількості 5-10 шт. Достатньо від 3х м2. Підписуєте договір ексклюзивної дистрибуції. Ми за наш рахунок розміщуємо зразки пам'ятників на відведеній площі, надаємо всю документацію для продажу - каталоги, прайс-листи, за необхідності оргтехніку, а також проводимо навчання продавців. Також за наш рахунок монтуємо зовнішню рекламу про продаж Пам'ятників та меморіальних комплексів із нашою торговою маркою на відведеній площі. Розміщуємо рекламу вашої торгової точки у нас на сайті та у всіх рекламних каналах. Умова - продаж виробів із граніту тільки виробництва ArgestStone. Бажано базове знання ПК. Наявність ПК вітається.

2. Дилер

Прибуток Дилера формується за рахунок оптової знижки та торгової націнки на товар компанії від базової ціни. Ціну реалізації Ви визначаєте самі, залежно від факторів попиту та пропозиції. Ви виділяєте місце на торговій площі під вітрину в магазині або на відкритому майданчику для розміщення зразків пам'ятників у кількості 5-20 шт. Достатньо від 5 м2. Підписуєте договір дилера на два роки. Ми за наш рахунок розміщуємо зразки пам'ятників на відведеній площі, надаємо всю документацію для продажу – каталоги, прайс-листи, а також проводимо навчання продавців. Доставка замовлень від 5 шт. за наш рахунок . Розрахунок при повній оплаті кінцевого покупця.

Умова - продаж виробів із граніту тільки виробництва ArgestStone.


Для отримання детальної інформації чекаємо на Ваші звернення за телефонами та ел. Почте.