Троянди

Троянди на пам'ятник

розы на памятник

Найчастіше родичі померлих замовляють такі квіти на пам'ятник:

 • троянди - символ любові і відданості. Оформлення цими квітами дуже популярне в Харкові. Троянди для гравіювання на пам'ятнику підкреслюють вірність, тому їх часто замовляють люди, що втратили свою другу половину;
 • айстри - ці квіти на надгробній плиті використовуються, якщо покійний був воїном, захисником країни;
 • ромашки - позначення духовної чистоти і невинності. Ромашки на гранітному пам'ятнику зображаються при оформленні надгробків для молодих людей.

Квіти на гранітному пам'ятнику допомагають виділити надгробок, надати йому закінчений зовнішній вигляд.

Гравіювання троянди на граніті

Щоб перенести зображення троянд на стелу можуть використовуватися різні способи. Найпопулярніший з них - гравіювання троянди на граніті. Для її виконання ми задіюємо сучасне устаткування, що дозволяє перенести квіти на пам'ятник максимально швидко.

Гравіювання троянди дозволяє нам оригінально оформити будь-який надгробок. Троянди на гранітних пам'ятниках не тьмяніють на сонці. При цьому гравіювання троянди на надгробній плиті коштує набагато дешевше за ручне нанесення.

Як вибрати кількість квітів на надгробній плиті?

Згідно із сталими похоронними традиціями, кількість квіток має бути парною. Тобто, гравіювання квітів на пам'ятнику не повинно зображувати 3 або 5 квіток. Оптимальним варіантом вважається 2 троянди або 2 ромашки.

Де може розташовуватися гравіювання квітів на граніті?

цветы на памятник

Квіти на пам'ятнику можна розташувати у будь-якій його частині: внизу, з боків або згори. Головне - дотримуватися балансу розмірів. Гравіювання квітів на граніті має бути приблизно однаковим по площі з іншими елементами. Іноді допускається, щоб троянди на пам'ятнику були трохи більше епітафії.

Останній подарунок

Оформлення пам'ятника - останній і найважливіший етап його виготовлення. Окрім фотографії, написів і цифр дуже часто на меморіальну плиту методом гравіювання наносять різні зображення, які з одного боку надають пам'ятнику ексклюзивності, а з іншою допомагають людям виразити усю скорботу, любов і повагу до близької людини.

Одним з найпоширеніших малюнків на граніті є троянди. Відвідуючи могилу близької людини, щоб віддати данину поваги і поваги, прийнято приносити квіти не лише в день похоронів, поминальні дні, пам'ятні дати, але і в звичайні дні. Тому троянди на граніті - це відмінний варіант оформлення, який символізує вічну пам'ять і глибоку скорботу, а також і швидкоплинність земного життя.

Квіти, як життя людини, в'януть, але троянди на граніті - живуть вічно!

У каталозі майстерні Argest Stone представлені декілька варіантів малюнків троянд.

Фахівці нашої компанії можуть вигравіювати троянди на граніті як по типових, так і по ваших індивідуальних ескізах.


Питання, що часто ставляться, про пам'ятники

 • ➔ Чи може зіпсуватися гравіювання після регулярного миття надгробка чистячими засобами?

  Ні, квіти на пам'ятнику зберігають свій вид і добре переносять дію різної побутової хімії.

 • ➔ Якими зображеннями можна доповнити гравіювання квітів на гранітному пам'ятнику?

  Для цього підійдуть свічки, стрічки, зображення янголів. Поряд з квітами можна зображувати речі, які були дорогі покійному за життя.

 • ➔ Які квіти найчастіше замовляють для гравіювання пам'ятників на могилах чоловіків?

  У більшості випадків сім'ї, що втратили чоловіків, просять нанести на стелу гвоздики або айстри.

 • ➔ Який спосіб нанесення гравіювання на гранітний пам'ятник найдешевший?

  Найпростішим методом вважається нанесення піскоструминним верстатом. Він дозволяє отримати чітке зображення у будь-якій частині стели.