Зразки на двох

Найкращі зразки подвійних пам'яток від компанії «ArgestStone»

Справжнє міцне кохання не вмирає. Воно залишається з людьми назавжди і, щоб наголосити на таких сильних і щирих почуттях, родичі покійних об'єднують їхні могили, встановлюючи на них подвійні пам'ятники. У нашому каталозі Ви знайдете найкращі зразки подвійних пам'ятників, які здатні служити десятиліттями без жодних втрат в естетичних якостях.

Зразки подвійних пам'ятників із граніту

образцы памятников на двоих фото

Сьогодні для виготовлення стел найчастіше використовуються 2 матеріали: граніт та мармур. На нашому сайті Ви зможете побачити фото зразків пам'ятників на двох із граніту – довговічного каменю, міцність якого перевершує мармур у рази.

Наш каталог подвійних пам'ятників із граніту включає найкращі надгробки, серед переваг яких варто виділити:

 • тривалі терміни служби всі зразки подвійних пам'ятників можуть служити десятиліттями. Вони витримують удари без деформації та появи дефектів;
 • стійкість до погодних явищна фото подвійних пам'ятників з граніту Ви знайдете моделі, яким не страшні дії вологи, поривчастих вітрів та сонячних променів. Наші надгробки витримують сильні затяжні морози та літню спеку, не втрачаючи у чіткості зображень та написів;
 • великий вибір конфігураційу каталозі представлені фото пам'ятників на двох із різними розмірами та стилем оформлення;
 • безліч варіантів дизайнуза допомогою фото зразків пам'ятників на двох Ви зможете вибрати відповідний варіант оформлення. Ми використовуємо тільки найкраще обладнання, що дозволяє досягти максимальної чіткості та деталізації фото.

Представлені фото подвійних пам'ятників – далеко не всі зразки, які зможуть виготовити наші експерти. За бажанням Ви завжди можете замовити розробку оригінальних проектів для оформлення могили у Харкові та Харківській області.

Варіанти подвійних пам'ятників

У нашому каталозі представлені зразки пам'ятників на двох горизонтальної та вертикальної форми. У кожного є свої переваги. Найбільш популярні серед наших клієнтів вертикальні форми подвійних пам'ятників. Їхня площа більша, що дозволяє розмістити на них всю інформацію про померлих, зобразити більші фото померлих і, за бажанням родичів, згадати про хобі або захоплення похованих людей.

Всі варіанти подвійних пам'ятників відрізняються оригінальним оформленням, чим помітно виділяються на тлі інших надгробків на цвинтарі. Зразки подвійних пам'ятників здатні вписатись у будь-який комплекс. За бажанням варіанти подвійних пам'ятників можна доповнити вазами та огорожами з граніту. Вони нададуть місця поховання більш завершеного вигляду.

Фото зразків пам'ятників на двох

образцы двойных памятников

Наші зразки подвійних пам'ятників із граніту поєднують у собі надійність, оригінальний вигляд та довговічність. На фото надгробних подвійних пам'яток представлені найкращі моделі, для виготовлення яких ми використовуємо натуральний камінь від перевірених постачальників з України.

Виробнича компанія «ArgestStone» пропонує лише найкращі варіанти подвійних надгробків, розроблені з урахуванням побажань та вимог наших клієнтів. Наші експерти готові реалізувати проект будь-якої складності та в найкоротші терміни, що робить нас лідерами у Харкові та Харківській області.

Як зробити замовлення з фото подвійного пам'ятника на могилу?

Щоб замовити надгробок, вивчіть зразки пам'ятників на двох. При цьому важливо врахувати площу поховання, форму стели, кількість елементів оформлення. Все це відіграє важливу роль у створенні оригінального надгробка.

При необхідності наші консультанти зможуть допомогти у виборі конфігурації надгробка, скласти гарний проект, який увічнить пам'ять про близьку Вам покійну людину. Багаторічний досвід наших експертів та індивідуальний підхід до кожного клієнта допоможуть Вам вибрати найкращий надгробок, здатний прикрасити могилу та зробити її відомою.

Обов'язково зважте на ціну пам'ятника на двох. Вартість стел у нас одна з найнижчих у Харкові. При цьому якість стел завжди залишається на найвищому рівні.


Часті питання про зразки подвійних пам'ятників

 • ➔ Як краще оформити подвійний надгробок на могилу?

  Ми пропонуємо високоякісне гравіювання, яке дозволить зобразити на поверхні пам'ятника ангелів, квіти, свічки, хрести та ікони. Наші експерти використовують сучасне обладнання, за допомогою якого ми досягаємо максимальної чіткості зображення.

 • ➔ Чи можна замовити доставку при покупці подвійних стел?

  Ми здійснюємо доставку по всьому Харкову та Харківській області. При замовленні установки співробітниками компанії «ArgestStone» перевезення пам'ятника абсолютно безкоштовне.

 • ➔ Чи є гарантія на зразки подвійних надгробків із каталогу?

  Для виготовлення стел ми використовуємо найкращий граніт, якому не страшна погана погода та сильні удари. Це дозволяє нам надавати 10-річну гарантію на кожен із зразків.

 • ➔ Чи можна замовити на могилу подвійний надгробок?

  Якщо монтаж стели буде здійснюватись пізніше, Ви зможете залишити куплений пам'ятник у нас на складі. Ми доставимо його в оптимальний час за вказаною адресою.