Argest Stone – гравировка “крест” на граните в Харькове!

Хрест – це один із найдавніших та найкрасивіших релігійних символів, який традиційно застосовують у ритуальному оформленні місця поховання. Художнє гравіювання у вигляді хреста надає могилі індивідуальність, солідність, естетичність та одухотвореність.

красивый крест рисунок

Хрест для гравіювання – один із найпопулярніших видів малюнка з нашого каталогу. Його часто замовляють як окремим зображенням, так і у комбінації з іншими релігійними символами: квітами, свічками, зображеннями святих.

У майстерні Аргест Стоун ми використовуємо методи лазерного та ручного гравіювання, які дозволяють досягти високої якості та точності зображення. Замовити хрест для гравіювання на пам'ятник Ви можете у нас на сайті або за телефоном у менеджера.

Зображення православного хреста на пам'ятнику

Православний хрест (Візантійський хрест) – найдавніший символ православних християн, перші згадки про дане зображення датуються VI століттям нашої ери. На сьогоднішній день існує безліч варіантів цього символу, найпопулярніші – це шестикінцевий, семикінцевий та восьмикінцевий християнський хрест. Більшість православних християн в Україні – це не просто зображення, а головний символ віри, об'єкт релігійного шанування, знак захисту душі.

Вигравірувані на граніті хрести часто використовують для оформлення надгробних плит. Хрести поєднують у собі матеріальний і духовний початок, який символізує віру, силу, порятунок, гармонію, єдність та безсмертя. Вони захищають від злих духів і всього поганого, супроводжують православну людину протягом усього життя від хрещення до відспівування, а після смерті відкривають душі дорогу до раю.

Гравірування хреста на пам'ятнику Argest Stone

У каталозі гранітної майстерні Argest Stone представлені різні варіанти виконання хрестів - від простого і рівного до фігурного із зображенням розп'яття Ісуса Христа або доповненого витонченим візерунком. Ви можете замовити гравіювання хреста на граніті як типового, так і авторського дизайну.

Авторський варіант зображення православного хреста на пам'ятнику – це унікальна пропозиція Argest Stone. Якщо жоден із запропонованих малюнків у каталозі Вам не підходить, Ви можете звернутися до нашого спеціаліста, і він допоможе створити індивідуальний ескіз за допомогою 3Д моделі (хрест на пам'ятник: гравіювання).

Як виконується гравіювання хреста на граніті?

крест на памятник гравировка

Використання сучасного лазерного верстата дозволяє виконати гравіювання хреста на граніті з дуже високою точністю (до нанесення фото на камені). Крім того, метод значно швидший, ніж при ручному варіанті гравіювання. Макет первинно оформляється за допомогою комп'ютерної програми, яка переносить інформацію на пристрій. Верстат формує потужний лазерний промінь, який випалює на вже відполірованому граніті. Наші майстри завдяки великому досвіду в нанесенні зображень методом гравіювання з високою точністю передадуть на камені малюнок будь-якої складності.

Замовити хрест для гравіювання на пам'ятник у Харкові

На сьогоднішній день майстерня Аргест Стоун – це компанія №1 у Харкові та області у сфері виготовлення гранітних пам'ятників та інших елементів для облагородження могил на цвинтарі. Співпрацювати з нами – вигідно чому?

 • Безкоштовні консультації клієнтів 24/7;
 • Швидке та якісне виконання замовлень;
 • Усі види гравіювання як готових малюнків, так і індивідуальних ескізів;
 • Гарантія на виконану роботу;
 • Оптимальна вартість товарів та дод. послуг.

Замовити красивий хрест малюнок на гранітний пам'ятник можна за телефоном, на сайті або в одному з 11 магазинів, які розташовані у всіх районах Харкова. Бажаєте дізнатися вартість гравіювання того чи іншого малюнка хреста? Замовте зворотний дзвінок спеціаліста за допомогою форми зворотного зв'язку, і ми передзвонимо Вам протягом кількох хвилин.


Часті питання про гравіювання хреста на пам'ятнику

 • ➔ Скільки коштує гравіювання хреста на граніті?

  Ціна зображення хреста на пам'ятнику розраховується в індивідуальному порядку. Вартість залежить від розміру та варіанта малюнка. Отримати розрахунок вартості можна у телефонному режимі або у наших магазинах у Харкові та Харківській області.

 • ➔ Як довго зберігається зображення православного хреста на пам'ятнику?

  Метод лазерного гравіювання на граніті дозволяє зберегти зображення на багато років і навіть десятиліття. Надалі ми можемо провести корекцію гравіювання хреста на пам'ятнику за потреби.

 • ➔Чи можете Ви нанести красивий хрест малюнок на готовий пам'ятник?

  Так, ми можемо нанести зображення хреста на пам'ятник, який уже встановлено на цвинтарі. Пропозиція актуальна на території Харкова та Харківської області.

 • ➔ Чи можу я замовити індивідуальний хрест для гравіювання?

  Так, ми можемо виконати гравіювання хреста на пам'ятнику за індивідуальним ескізом у випадку, якщо Ви не знайшли відповідний малюнок у нашому каталозі на сайті.

 • ➔ Як довго наноситься хрест гравіювання на пам'ятник на замовлення?

  При замовленні пам'ятника Аргест Стоун гравіювання буде виконано відразу після виготовлення монумента (це 2-4 тижні). Під час замовлення індивідуального гравіювання на встановленому пам'ятнику терміни обговорюються індивідуально. Отримати консультацію та підібрати найбільш підходящий варіант хреста для гравіювання на пам'ятник можна у менеджера.