Кому можна довірити ретуш фото на пам'ятник?


Якість надгробка визначається не тільки самим каменем, а й ступенем деталізації малюнків і портрета на гравіруванні. Погодьтеся, що згодом обличчя покійного може забуватись. І приходячи на могилу, ви хотіли б знову заглянути в його рідні очі і може навіть подумки поспілкуватися, обговорити свої труднощі та радості. І тут дуже важливо, щоб портрет був виконаний максимально реалістично та точно.

Дизайнери у гранітній майстерні Аргест Стоун мають художню освіту та вузьку спеціалізацію: ретуш фото для гравірувальних верстатів.

 

Що включає ретуш портрета на пам'ятник?

❖ Сканування зображення

❖ Видалення всіх дрібних дефектів фото: розриви, розлучення, подряпини

❖ Очищення фону та видалення сторонніх людей

❖ Заміна одягу або зачіски, видалення яскравих дефектів на обличчі, корекція зморшок виконується за бажанням замовника

❖ Виконується детальне промальовування дрібних елементів портрета та одягу

❖ Якщо знімок досить старий, то дизайнер виконує доопрацювання кольору, щоб надати яскравості та виразності

 

При замовленні надгробного монумента в нашій майстерні зображення обличчя на граніт виконується на лазерній установці прямо у виробничому цеху. І в такому разі ви приносите фотографію при оформленні замовлення разом з документами і ми скануємо та обробляємо зображення самі, попередньо обговоривши ваші побажання.

 

Якщо ви хочете замовити тільки ретуш, це теж можливо!

 

Вся обробка фото на пам'ятник у фотошопі відбувається віддалено. Вам не потрібно спеціально їхати в наш офіс, щоб замовити ретуш. Просто зробіть скан фото, надішліть його на електронну пошту і телефонуйте, вказаному у верхній частині сайту. Наші фахівці визначать обсяг роботи та її вартість. І після оплати протягом 1-2 днів буде виконано реставрацію та ретуш фото для пам'ятників. Результат роботи буде надіслано електронною поштою.

 

Ступінь деталізації та опрацювання, вартість безпосередньо залежить від обраного методу нанесення фотографії:

✔ на емалі

✔ на склі

нанесення на граніт або мармур

Якщо ви наш колега і ви хочете віддати Ретуш фотографій для пам'ятників у фотошопі на аутсорс, то раді співпраці. Тим більше що для великих оптових замовлень у нас діє система спеціальних пропозицій за ціною.

 

Замовте корекцію знімка, виготовлення, встановлення пам'ятників у Харкові в найкращій мережі Аргест Стоун щоб увічнити пам'ять про улюблених рідних та близьких! А якщо ви живете зовсім далеко від Харкова, то можете скористатися послугою догляду за могилами .


Телефонуйте прямо зараз, і наші консультанти зможуть вас зорієнтувати за термінами та ціною!