Argest Stone – гравировка “ангелы” на граните в Харькове!

Гравірування зображення ангела на пам'ятнику або інших могильних елементах сягає своїм корінням у витоки християнської релігії, коли на зміну войовничому образу архангелів прийшов новий образ - м'який, щирий і скорботний по живих і мертвих. Образ ангела невіддільний від людини протягом усього її земного та потойбічного життя. Адже вважається, що саме ангел веде і захищає душу людини не тільки з народження, а й після відходу в інший світ.

гравировка ангела на памятник

Саме, виходячи з таких християнських понять, у культуру оформлення поховань міцно увійшла практика нанесення гравіювання ангела на пам'ятники.

Методом гравіювання можна нанести на пам'ятник не лише портрет померлої людини, ПІБ, дати, а також будь-яке графічне зображення. Вигравірувані на граніті елементи дозволяють надати пам'ятнику оригінальності, художньої привабливості, а також допомагають передати свої емоції, увічнити кохання та пам'ять померлої людини.

Зображення ангела на пам'ятник. Символізм ангельського образу у християнській традиції

Гравірування ангелів на пам'ятниках найчастіше наноситься на меморіалах молодих людей чи дитячих пам'ятниках, адже вважається, що молоді душі ще не встигли нагрішити, тому їх часто порівнюють із янголами.

Янгола гравірування - варіант оформлення меморіалів, що найчастіше зустрічається, не тільки в Україні, а й в інших зарубіжних країнах, основною релігією яких виступає християнство.

Значення зображення янгола на пам'ятнику:

 • Скорботний янгол у молитовній позі - символізує глибоку гіркоту втрати, яку переживають рідні покійного. У цьому варіанті гравіювання янгола на пам'ятнику як би передає благання рідних кращого життя пішов після смерті;
 • Янгол із книгою, пергаментом чи пером – покликаний підкреслити прижиттєву мудрість покійного. Часто можна зустріти янголів, які грають на музичних інструментах або тримають певні предмети, пов'язані з діяльністю покійного за життя;
 • Янгол у дитячому вигляді. Зображується на пам'ятниках дитячих могил, як символ непорочності та чистоти.
 • Пара янголів. Таке гравіювання янголів на пам'ятниках замовляють, здебільшого, для могил, що поряд стоять, оформлених під загальний постамент. Подібні зображення несуть під собою інформацію про велике і світло почуття, що пов'язує двох померлих за життя;
 • Образи класичних біблійних янголів гравірування на пам'ятниках свідчать про глибоку релігійність покійного.
ангел на памятник гравировка

Замовити гравіювання янгола на пам'ятник у Харкові

Гранітна майстерня Argest Stone спеціалізується на виготовленні та оформленні пам'ятників методом гравіювання у місті Харкові вже понад десять років. Ми пропонуємо найширший асортимент малюнків різного дизайну та складності, серед яких одними з найпопулярніших є янголи.

У нашому каталозі наведено деякі приклади типових робіт. Майстри компанії Argest Stone нанесуть на граніт будь-яке зображення янгола, що сподобався, або створять для вас авторський малюнок, виходячи з ваших побажань і уявлень. Завдяки сучасним технологіям, ви зможете побачити зображення до того, як воно буде висічене на граніті.

Також ми пропонуємо додаткові послуги з оформлення пам'ятників – прикраса стел барельєфами з граніту інших квітів або мармуру, інкрустацію мармуровою або гранітною крихтою. З повним каталогом наших виробів ви можете ознайомитись на нашому сайті або відвідавши одну з філій мережі у Харкові чи області.


Часті питання про гравіювання янгола на пам'ятник

 • ➔ Скільки коштує гравіювання янгола на пам'ятник?

  Вартість гравіювання на пам'ятнику або інших елементах розраховується, виходячи з розміру та складності виконання бажаного зображення. Для прорахунку ціни пам'ятника з нанесенням гравіювання, зверніться до нашого менеджера по телефону або відвідайте одну з наших філій у Харкові чи Харківській області.

 • ➔ Який варіант краще – янгол на пам'ятник гравіювання чи барельєф у вигляді янгола?

  Барельєф та гравіювання - абсолютно різні за видом та вартістю варіанти прикраси пам'ятника. Гравірування найчастіше наносять на стандартні пам'ятники. А барельєфами доповнюють могильні плити для подвійних поховань чи меморіальних комплексів.

 • ➔ Чи можливо замовити у вас пам'ятник із встановленням на цвинтарі в Харківській області?

  Так, ми можемо привезти та встановити замовлений вами пам'ятник на будь-який цвинтар Харкова чи Харківської області. За детальною інформацією зверніться до нашого менеджера через онлайн-форму на сайті або за телефонами, вказаними в контактах.

 • ➔ Чи можна замовити гравіювання янголів не лише на надгробку, а й на столі та лавці?

  За бажанням клієнта майстри нашої компанії завдадуть гравіювання обраного зображення на будь-який елемент гранітного комплексу.