Каталог натурального каменю – граніту.


Для виготовлення пам'ятників найчастіше вибирають саме граніт. І не дивно! Адже його міцність і величність дають унікальну можливість навіть правнукам відвідати могилу своєї прабабусі та побачити як вона виглядала за життя, дізнатися про її роки життя та відчувати єднання зі своїм родом.

Так звідки з'явився цей унікальний та супер-міцний камінь?
Серед геологів існує вираз "Граніт — візитна картка Землі." Так, граніт є лише на Землі. Інші планети обділені цим унікальним каменем.

Слово "граніт" походить від італійського "granito" та латинського "granum" - зерно. Розглянемо види граніту Харків.
Граніт - це магма, що пройшла 1000-річну витримку у земних надрах. Це зерниста, порфіроподібна порода гір, яка включає кварц, слюду, польовий шпат. І від складу граніту створили класифікацію цього самого міцного каменю.

Види чорного граніту для пам'ятників.


Наприклад, найпоширеніший граніт Габбро. Назва походить від італійського слова "gabbro" - область на півночі Італії. Габро це інтрузивна порода з рівномірним розміром зерна. Він складається з плагіоклазу, лабрадору, бітовніту та піроксену. ін.

Залежно від мінерального складу Габбро ділиться на декілька видів: олівіновий, роговообманковий, уралітизований та ін.

На честь півострова Канади названо Граніт Лабрадорит. Магматична гірська порода з кристалічно-зернистими вкрапленнями мінералів темно-сірого кольору з бірюзовим та червоним відтінком.