Оформлення

Види оформлення пам'ятників із граніту в Argest-Stone

Насамперед при виборі оформлення пам'ятника потрібно визначитися з методом нанесення портрета. В Аргест-Стоун пропонується три найпопулярніші в Харкові варіанти:

  • Гравіювання (наносять як портрет, так і художні елементи)
  • Фото на склі відносно нова технологія, яка дає максимальну яскравість зображення)
  • Фото на емалі (звичний та зрозумілий для багатьох вид портрета)

Як правильно вибрати фотографію та на що звертати увагу?

 

При замовленні пам'ятника в гранітній майстерні потрібно надати фото покійного.

--  Для пам'ятника краще вибрати фото, зроблене професійним фотографом або у фотосалоні. Це може бути фото на документи. На них зазвичай досить гарне зображення. По можливості надайте не одне, а кілька фотографій для розуміння всіх деталей. Якщо є можливість надати фото в електронному вигляді, це просто ідеальний варіант.

--  Якщо студійного фото немає, можна вибрати знімок, зроблений на телефон, аматорський фотоапарат і т.д. Важливо розуміти, що чим гірша якість зображення, чим складніше створити ідеальне зображення обличчя.

--  Якщо на фото буде сторонній фон, інші люди або предмети, то нічого страшного в цьому немає. Ретушер прибере все непотрібне і залишить лише обрану людину. Одяг, зачіску та зморшки – все можна підправити.

--  Літній чи молодий? А яким ви хочете запам'ятати покійного? З широкою усмішкою на обличчі у розквіті сил чи змученого хворобою/старістю та з згаслими очима? Не секрет, що з часом ми забуваємо, як виглядала людина. І тому вибирайте фото у тому віці та стані, на який вам приємно дивитися і яке ви хочете запам'ятати.

Якщо не можете визначитися з фотографією або елементами оформлення, то телефонуйте (098) 622 32 23 і консультант відповість на всі ваші запитання.