Argest Stone – виготовлення фото на емалі у Харкові!


фото на эмали

Фото на емалі – це класичний та поширений спосіб оформлення портрета померлого на надгробку, який чудово себе зарекомендував завдяки довговічності матеріалу та високій якості зображення. До основних переваг такого оформлення можна віднести точну передачу портрета та невисоку вартість.


Фотографія на емалі є металокерамічну табличку для пам'ятника, яка завдяки сучасним технологіям не схильна до впливу навколишнього середовища. Це ще одна важлива перевага. Портрет, виконаний за цією технологією, стійкий до дощу, вітру, снігу. Йому не страшні різкі перепади температур і яскраві прямі сонячні промені. Якісне фото на емалі не вигоряє, не тріскається і не лущиться довгі роки.


Фахівці компанії Argest Stone виготовляють фотографії на емалі будь-якої форми та розмірів. Ми працюємо на власному виробництві, на найсучаснішому обладнанні та готові виконати замовлення будь-якої складності швидко, недорого та відповідно до інноваційних технологій створення такого виду портретів.Часті питання

 • ➔ Чим відрізняється фото на емалі від фото на склі?

  Фото на емалі - це традиційний варіант, який вживається в більшості випадків при оформленні гранітних пам'ятників. Друк на емалі виходить дуже виразний, а зображення чітким. Фото на склі – це більш сучасний варіант, коли зображення на фото виглядає тривимірним.

 • ➔ Яке фото краще вибрати для надгробка?

  Найчастіше клієнти вибирають офіційні фотографії для встановлення на пам'ятник. Це можуть бути фото з паспорта або інших документів, однак ми готові виготовити будь-яке фото на емалі на вашу розсуд.

 • ➔ Чи обов'язково наносити саме фото покійного на емаль?

  Ні, малюнок на емалі може бути будь-яким. Окрім фото покійного можна нанести його ПІБ з датами народження та смерті, елементи біблійних оповідань, пейзажі та багато іншого.

 • ➔ Скільки коштує фото на емалі?

  Все залежить від розміру та форми фотографії, складності зображення та інших факторів. Актуальну ціну фото на емалі Ви можете дізнатися у спеціаліста "Argest Stone" в телефонному режимі або онлайн на сайті.

 • ➔ Як довго фото на емалі матиме прийнятний зовнішній вигляд?

  Фото на емалі досить стійкі до впливу різних зовнішніх факторів, таких як: сонячні промені, вітер, сніг, дощ, перепади температури повітря. Фото на емалі прослужить довгі роки, а у разі спотворення зображення ми завжди допоможемо Вам замінити його на нове.