Гранітна бруківка у Харкові за прийнятною ціною.


Бруківка ділиться на кілька видів, згідно з методом її виробництва та обробки:

  • колота (найдорожча і виглядає як куби, всі сторони колоті);

  • колото пиляна (бруківка з гладкими гранями та колотими бічними поверхнями);

  • пиляна колота (з пиляними бічними гранями і колотими у верхній та нижній частині);

  • пиляна (рівні грані з усіх боків).


Чому ті, хто любить міцність та надійність, вибирають саме гранітну бруківку для створення дороги чи мощення майданчика? Така бруківка з легкістю та незмінним зовнішнім виглядом винесе будь-яке навантаження і навіть понад навантаження.

Бруківка з каменю – поки що найкраще покриття, яке вигадали люди. Рівними квадратиками граніту викладено ключові вулиці у Франції, Сумську та площу Конституції у Харкові. І тільки це покриття може витримати нескінченний потік машин, зливи, затяжні зими та гори снігу та всі заходи міста.

Найчастіше для виготовлення бруківки використовують граніт, кварцит і піщаник.

Мармур не підходить для такого використання. А ось граніт чудово справляється зі зносостійкістю і завжди чудово виглядає протягом десятиліть.


Скільки коштує бруківка із граніту?


Ціна на бруківку повністю залежить від її розміру, виду граніту та способу обробки. Всі види бруківки виготовляються із граніту із сертифікатом якості. Ми гарантуємо екологічність та радіологічну чистоту вихідних матеріалів. Розмір блоків точно відповідатиме вибраному розміру, тому укладання не вимагає додаткових зусиль з припасування під час укладання. А чудовий вибір кольору надає величезне поле для фантазії дизайнера.


Купити бруківку з натурального каменю у Харкові можна в Argest-stone.com.ua .

Чому варто брати у перевіреній компанії із перевіреною репутацією? Тому що якість граніту залежить від способу видобутку та методу обробки. При неправильному способі роботи з каменем, його якість може значно зменшиться. А при експлуатації дуже важливо, щоб граніт зберігав свої властивості багато десятиліть без ремонту та заміни. Неякісний граніт вимагає з часом часткової чи повної заміни.

У компанії Аргест Стоун ви можете оформити замовлення за доступними цінами та отримати бруківку перевіреної якості.

Телефонуйте і наші консультанти допоможуть підібрати камінь потрібного кольору та розміру.