Облицювальна плитка з граніту та мармуру в Харкові

Щоб правильно визначити матеріал для обробки, варто врахувати всі особливості використання приміщення та експлуатаційні характеристики поверхні, що потребує облицювання. Гранітна плита та облицювальна плитка не вимагають додаткового догляду та невибагливі в обслуговуванні.

До складу граніту входить кварц, плагіоклаз та калієвий польовий шпат. Граніт може мати колір відтінків: сірий, рожевий, червоний. Все залежить від відсотка вмісту одного з 3-х компонентів, кількості додаткових речовин і вкраплень.

Що варто врахувати перед тим, як остаточно визначитися з вибором каменю?

Ціни, приклади фото.

  1. Тверді породи натурального каменю: Габро, Граніт, Лабрадоріт .

Такі види порід ідеально підходять для зовнішніх та внутрішніх сходів у місцях з високим потоком людей, великими перепадами температури та вологості. Граніт ідеально переносить всі навантаження зовнішньої обробки.

2. М'які породи каменю: Доломіт, Змійовик, Мармур, Онікс, Черепашник.

У цю групу входять декоративні камені і вони найчастіше використовуються в дизайнерських цілях. Їхні характеристики менш міцні, ніж у твердих порід. Вони мають колір від білих до сірих і з вкрапленнями і яскравіші поєднання кольорів, ніж тверді. Саме тому м'які породи активно використовують в обробці стін, ванн, колон та інших видів внутрішнього оздоблення. Їх не рекомендується використовувати для зовнішньої обробки.

Величезна різноманітність хіміко-фізичних якостей і широка гамма варіантів кольору, робить облицювальну плитку з натурального каменю практично універсальним матеріалом.

У нашій компанії ви можете купити мармурову плитку.

Де купити гранітну плитку в Харкові?

Найкраще це варто робити в гранітній майстерні ArgestStone , тому що ми вже більше 10 років спеціалізуємося на обробці кам'яних плит.

Вироби з граніту та мармуру мають особливу класифікацію згідно з вимогами ГОСТ. Існує кілька видів фактур, залежно від обробки:

  • Полірована – ідеальна дзеркальна поверхня плити;

  • Лощена – практично така, як полірована, тільки без дзеркального блиску;

  • Термооброблена - поверхня піддається термічній обробці;

  • Бучардована – рівна плита з нанесеними нерівностями.

  • Пиляна - поверхня нерівна та імітує природну фактуру натурального каменю;

Ступінь шліфування та полірування залежить від кінцевого використання. Максимальний рівень полірування використовується для облицювання стін і фасадів, для підлоги використовують шліфовану, а термооброблена ідеально підходить для перешкоди ковзанню, тобто на сходах метро, ​​банків і метро і т.д.

Гранітна плитка для обробки камінів

Для обробки камінів ідеально підходить матеріал із натурального каменю. М'які кольори, стійкість до високої температури дозволяють використовувати його в облицювання камінної зони. Відполіровані плити ідеально віддзеркалюють вогонь у каміні, легко відмиваються від гару і захищають оформлення кімнати від розлітання попелу.

Будь-яку поверхню за необхідності можна відреставрувати. Для цього камінь шліфують, обробляють спеціальною сумішшю для захисту та маскування тріщин та сколів.

Важливо розуміти, що товщина виробу не може бути менше 20 мм, тому цей вид оздоблювального матеріалу безумовно не найлегший. І це варто враховувати під час транспортування, розрахунку витратних матеріалів, кріплення плитки та інженерного розрахунку навантаження на поверхню.

Якщо ви хочете вибрати колір, розмір плитки та визначитися з її методом обробки та торцювання, телефонуйте за телефонами, вказаними в шапці сайту. Наші менеджери проведуть повну консультацію щодо матеріалів та особливостей її використання, щоб ви змогли оформити замовлення.