Стільниці, барні стійки з граніту та мармуру на замовлення у Харкові.

Краще мармуру лише граніт, а краще за граніт немає нічого для виготовлення поверхні столу. Він не вбирає рідини, не сприйнятливий до кислот, на ньому не залишаються розлучення від вина та слідів від барвників (моркви та буряку), не боїться перепадів температури, не деформується в вогкості, не горить.

Граніт - це як "Бетман" у світі каменю! Він витримає все і залишиться незворушно красивий і чудовий. Саме тому його активно використовують у оформленні кухні (особливо з високим навантаженням), облаштуванні зони для барбекю, барних стійок та столів у ресторані. І особливо в тих місцях, де хочуть наголосити на високому статусі приміщення.

Наприклад, барбекю - це фактично кухня просто неба. А граніт не змінює своєї структури та кольору під впливом палючих променів сонця та сезонних перепадів температури. Гранітна стільниця – ідеальна поверхня для літньої кухні на свіжому повітрі.

Мармур ніжніший матеріал, хоч і камінь. З фізичним та хімічним впливом потрібно бути акуратнішим. Його використовують у менш навантажених місцях. Таких, як: стійки зони reception у готелях, театрах; журнальні та декоративні кімнатні столики, тумби.

Також мармур чудово себе зарекомендував у ванній кімнаті. Він чудово переносить підвищену вологість, дуже легкий у догляді та створює у ванній кімнаті особливий шарм та атмосферу.


Що потрібно для замовлення Гранітної або Мармурової стільниці?

  1. Точно визначитися з місцем використання та, відповідно, врахувати всі види впливів на матеріал.
  2. Мати точні розміри кінцевої деталі: ширину, товщину, довжину, розмір отворів та елементів. Для цього підійде точне креслення.
  3. Визначитися з методом торцювання та ступенем полірування.
  4. Визначитись з виглядом каменю. Приклади кольору можна побачити тут.
  5. Після уточнення останніх деталей з менеджером, ви оформляєте замовлення та оплачуєте його. При оплаті є можливість розстрочення та оплати частинами.
  6. А пізніше, у вказаний термін отримуєте готову гарну стільницю і насолоджуєтеся її виглядом щодня!

 

Так як є деякі обмеження щодо заготівлі каменю, іноді поверхня столу робиться не цілісна, а з додатковою секцією. Але так як точність обробки дуже висока, то при встановленні контактних швів практично не буде видно.

Стандартна товщина – 30 мм, але вона може змінюватися від побажань замовника. Дизайн торців та поєднання матеріалів також обговорюється індивідуально.

 

Які види торцевих профілів стільниці з каменю?

 

Торці обробляють особливим способом для надання їй завершеного вигляду та захисту від пошкоджень каменю.

Ось деякі приклади:

подок-типи.PNG

торцевий профіль Z може мати фаску від 1 до 10 мм.

 

Виготовлення Стільниць із граніту/мармуру та контроль якості.

Виготовлення виробів на замовлення має на увазі не серійне, а індивідуальне виробництво. Тому не намагайтеся знайти готову стільницю.

Компанія ArgestStone має можливість реалізувати найсміливіші та оригінальні рішення своїх замовників. Також надає повну гарантію на виріб та проводить повний технічний контроль якості при відвантаженні готового гранітного полотна. І виконує ретельну упаковку для безпечного транспортування до місця кріплення.

 

Якщо залишилися питання, дзвоніть!

+38 (050) 100 00 41 МТС

+38 (067) 200 00 41 КИЇВСТАР

Або надішліть ваше повідомлення на електронну пошту argeststone.com.ua@gmail.com

 

Наші менеджери нададуть повну консультацію та допоможуть підібрати найкращий варіант у рамках вашого бюджету.